Reference

 

"Markétina tvorba se mi líbí, protože je opravdu pestrá. A to jak rozdílností motivů, tak různými postupy a hlavně barvami - a ty já mám moc ráda. Protože na obrazy už ale nemáme doma moc místa, přivítala jsem, že ze svých obrazů vytváří i další pěkné věci - záložky, puzzle, pohledy, kalendář apod. Nakoupila jsem tak krásné a originální dárky, které udělaly velkou radost a samozřejmě jsem si nechala i něco málo pro sebe - záložka mi tak dělá radost pokaždé, když otevřu svoji rozečtenou knížku. Vybrala jsem si jednu s motivem květin, protože je hravá, plná barev a optimismu. A už přemýšlím, co si objednám příště."
Helena ŽahourováPaměť s Helenou®; helenazahourova.cz
"Měla jsem štěstí, že jsem mohla spolupracovat s Markétou na projektu Lidové písně. Markéta přispěla krásnou ilustrací, která se přesně hodila do celkové koncepce. Mám ráda Markétinu tvorbu, protože z ní cítím klid, vyrovnanost, jemnost. Líbí se mi barvy, které používá. Spolupráce s Markétou je mimořádně příjemná. Její přístup je velmi vstřícný a naprosto profesionální."
Mgr. Marta Ptáčkováautorka online klavírních kurzů; https://www.hudebkawolfgang.cz
"Na Markétině tvorbě se mi nejvíce líbí ta pestrost barev a technik, které používá. Baví mě sledovat proces její tvorby na sociálních sítích, kde je přesně vidět, kolik času a péče každému výtvoru dává. Není divu, že z jejích obrazů vyzařuje příjemné teplo a radost, protože právě z radosti také vznikají. Mám od Markéty několik záložek, moje nejoblíbenější jsou ty s květinovými motivy, které jsou úžasně detailně propracované. Když už se musím od knihy odtrhnout, alespoň v ní můžu zanechat něco hezkého. Svým originálním provedením udělaly záložky radost i obdarovaným, což je snad ještě lepší pocit než to, jak potěšily mě samotnou."
Anna ŠilhanováStudentka
"Zaujala jsi mne Markéto tím, jak jsi se prezentovala na sociálních sítích, jak jsi malovala. Pak také při osobním setkání, když jsme si domlouvaly spolupráci. Potřebuji s člověkem souznít, což se nám podařilo. Tvoje tvorba ve mně vzbuzuje radost, krásu, lásku a harmonii. Lustr, na který jsi mi namalovala magnólie, toto určitě splňuje. Zharmonizoval celou místnost a udělal ji takovou jemnější, elegantnější a zabydlenější. Lustr má několik rozměrů – když je za denního světla a když se rozsvítí. Mne i všechny mé návštěvy lustr fascinuje a milují ho. Děkuji moc, jsi úžasná a splnila jsi mi sen mít lustr s magnóliemi. Přeji ti hodně štěstí a zdaru, aby lidé viděli tu energii v tvé práci a odnášeli si ji domů a obohacovali tak své domovy."
Šárka KalvodováKalvoda-Design
"Markétina tvorba mě zaujala svou všestranností a kreativitou nápadů. Líbí se mi, že kreslí rozličné obrázky různými technikami, např. mandaly, květiny, enkaustika, olejomalba... Její tvorba je pozitivní a přináší dobrou náladu. Mám ráda obrázky, které zachycují skutečnost (např. kočka vypadá jako kočka). Markétiny obrazy s květinami lze pověsit v dětském pokoji a prostřednictvím obrázku se děti mohou učit vnímat to, co je krásné. Její abstraktní obrazy zase podporují fantazii, protože každý člověk v nich vidí něco jiného. Překvapilo mě, s jakou rychlostí Markéta nakreslila obrázek, který jsem si pořídila. Tento obraz je úzce spojen s mým projektem, proto ho mám v pracovně. Připomíná mi moji motivaci a chuť posunout se dál. Zároveň v něm vidím krásnou sounáležitost rodiny, která je pro mne důležitá."
Karolina Soiliswww.xenonovaterapie.cz
"Jsem fascinována Markétinou všestranností. Tu romantický květ, tu šelma, tu abstrakce... Vše propracované do detailu s jemností a přesností, a to mě baví. V každém obrázku vidím tu plnost detailu a dokonalou barevnost, které hned vykouzlí úsměv na tváři, radost a laskavý pocit. S radostí se obklopuji květinami, vnímám jejich krásu a vnitřní sílu. Nejkrásnější jsou pro mne jednoznačně Markétiny lilie, leknín a orchidej. Cítím se tak obklopena krásou."
Irena Rychteralektorka a bodyworkerka; www.irenabartosova.cz
"Baví mě sledovat tvoje zrychlená videa, při kterých mohu pozorovat to, jak tvoříš a jak obraz vzniká. To je kouzelné. Pro mne je z tvé tvorby nejkrásnější obraz leknínu. Od začátku mě to k němu přitahovalo. Vnímám z něho jemnost, něhu (růžová barva). Modrá či z mého pohledu i tyrkysová ve mně probouzí podporu komunikace, především té z nitra, ze srdce. Vnímám tam i podporu uzdravení, zahojení vnitřních ran a sílu rozvinout v sobě poupě a zářit, plně rozkvést. Jak jsem pochopila, tak byl i u toho, když jsi ty sama rozkvétala při jeho dvouletém tvoření. Když se na leknín dívám, dělá mi to radost. A o radost tu podle mne jde. Dělat to, co miluji a dělat tím radost, jak sobě, tak i druhému. A to se ti daří. Za to ti děkuji."
Andrea Bayerlována volné noze
"U Markéty se mi líbí, že maluje opravdu srdcem a tvoří pro radost. Vidíte to v každém jejím obrázku. Moc se mi líbí, že kreslí různé obrázky - mandaly, květiny, zvířata... Fascinuje mě, jakým způsobem používá barvy a materiály. Každý její obrázek je originální a každý má svoji duši. V pracovně mám od Markéty mandalu "hojnosti". Nejen, že je nádherná, ale je vidět, že byla nakreslená s láskou a se skutečným záměrem. Přináší mi hojnost ve všech oblastech. Děkuji, Markéto."
Gabriela Adlováterapeut, lektor a životní kouč; https://gabrielaadlova.cz
"Markétina tvorba se mi líbí, protože je pestrá. Markéta používá různé techniky, její obrazy jsou krásně barevné a nejsou fádní. Obrazy na mne působí klidným dojmem, z některých sálá příjemné teplo. Nejvíce se mi líbí ty obrazy, které zachycují reálné věci. Markétiny abstraktní obrazy také vyzařují něco, čím mě zaujmou, protože jsou příjemně laděné. Nejvíce mě zaujal obraz vlny, protože je v něm vidět síla vody. V obrazu převažuje modrá barva, která je moje oblíbená. Líbí se mi, že jsou na obrázku zachycené různé odstíny modré, které zároveň působí velmi jemně."
Kamila Gramanovázdravotní sestra
"Markétu jsem potkala na jednom semináři, kde jsem měla možnost seznámit se s její tvorbou. Nejvíce mě zaujaly její záložky do knih, protože doma rádi čteme. Mně se líbí spíše abstraktní tvorba, ale děti si ihned rozebraly záložky s květinovými či zvířecími motivy. Jsou plné barev, optimismu, inspirace, a rozzáří každou knížku i den. Krásný dárek, když chcete obdarovat sebe nebo kohokoliv jiného."
Monika KubovcováKouč & Mentor; www.profikoucovani.cz
"Markéta je nadaná a podnikavá mladá dáma. Záložky a pohlednice jsem si zakoupila na podnikatelském setkání Business Friends, kde byla hostem. Líbí se mi sledovat cestu nadaných lidí. Současná Markétina tvorba je velmi pestrá, hravá. Bude zajímavé vidět, kam se posune za 5 let. V současné době oceňuji pozitivní energii obrazů. Ač má každý obraz jméno, v těch abstraktních najdete pokaždé jiný motiv, informaci, detail, který právě teď a tady potřebujete vidět. Na druhou stranu do knihy jsem si pořídila záložku s černobílou kresbou malého koťátka, které mi dělá společnost při čtení. Markétiny obrázky si najdou zasloužené místo i u vás doma."
Mgr. Bohumila Severýnovámajitelka finančně poradenské společnosti Saturia Consulting s.r.o.; www.saturia.cz

Pořiďte si jeden z mých obrazů na portálu internetové galerie Online Gallery: